Google search

 
 

З 10 по 11 листопада 2022 року у м. Шимкент, республіка Казахстан, відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання клінічної неврології та психіатрії», що зібрала практикуючих неврологів, психіатрів та спеціалістів з інших галузей медицини, щоб поділитись досвідом діагностики та лікування гострої та хронічної цереброваскулярної патології, демієлінізуючих захворювань головного мозку.

Учасники конференції також мали змогу ознайомитись із доповідями на тему хірургічного лікування неврологічних захворювань. Значну частину конференції було присвячено темі нейрореабілітації та комплексного підходу медичного персоналу на різних рівнях.

Представником від України на конференції була професор кафедри неврології №1 Тетяна Насонова. Науковець поділилась передовими тенденціями та особистим досвідом на тему нейрокогнітивних розладів та нейропсихологічних аспектів наслідків коронавірусної хвороби.

Доповіді професора «На прийомі пацієнт із когнітивними порушеннями - що і як береже памʼять?» та «Знайомий ковід лонг - як жити після коронавірусу» підняли жваве обговорення серед слухачів, адже актуальність тем досі висока.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу