Великою науковою подією не лише для неврологів, а й для лікарів усіх спеціальностей є щорічна міжнародна конференція «Досягнення в неврології – Advances in neurology», постійним організатором якої є кафедра неврології №1 Національного університету охорони здоровʼя України імені П. Л. Шупика, а головою наукового комітету конференції – професор Тетяна Слободін.

Попри важкі часи у країні як для лікарів, так і для пацієнтів, організатори щороку незмінно збирають усіх небайдужих до спеціальності неврологія. Так відбулось і цьогоріч – вшосте – попри проблеми із світлом та звʼязком, спеціалісти різноманітних напрямків медицини у форматі онлайн-конференції розгадували найзаплутаніші ребуси, у яких, разом із неврологічними проявами, переплелись аутоімунні системні захворювання, ендокринна патологія, метаболічні порушення. Лікарі-неврологи ділились світовими стандартами діагностики та лікування, а також особистим досвідом захопливого маршруту від першого огляду пацієнта до правильно поставлених діагнозів, випадків яких налічується лише декілька сотень у світі.

Зірками конференції були відомі українські науковці: Юрій Головченко (Київ), Тетяна Слободін (Київ), Геннадій Московко (Вінниця), Тетяна Негрич (Львів), Вікторія Гриб (Івано-Франківськ), Вадим Пашковський (Дніпро), Олександр Кальбус (Дніпро), Михайло Орос (Ужгород), Наталія Боженко (Львів), Вадим Білошицький (Київ) та інші.

Разом із своїми наставниками долучились до наукової події аспіранти кафедри неврології №1 Наталія Михайловська та Соломія Бандрівська.

Щоденною, однак, далеко не рутинною, клінічною практикою ділились практикуючі лікарі, серед яких провідні спеціалісти медичної мережі «Добробут»: Ірина Пепеніна (невролог), Наталія Маслянчук (невролог), Світлана Болгарська (ендокринолог), нейрофізіолог світового рівня Дмитро Бєлущенко.

Національний університет охорони здоровʼя України  імені П. Л. Шупика, не зважаючи на тривоги сьогодення, продовжує свою освітню роботу. Конференції світового рівня, відмінним прикладом якої є «Досягнення в неврології – Advances in neurology», демонструють відвагу українських лікарів у практичній роботі, чудову обізнаність у передових досягненнях  доказової медицини. До зустрічі наступного року!

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів