Search

 
 

18-19 листопада 2022 року відбувся  гібридний (online/offline) навчальний курс від Європейского товариства дитячих неврологів 5th Biennial EPNS Hybrid Caucasus Teaching Course, який проводився в м. Тбілісі (Грузія)

Тема курсу: Неврологічний підхід в оцінці поведінкових порушень та порушень мови та мовлення у дітей шкільного віку.

EPNS висловлює глибоку солідарність з українським народом, як академічне медичне товариство, яке зосереджене на покращенні неврологічної допомоги дітям та їхнім сім’ям, дослідженнях і освіті, EPNS з повагою вітає всі країни в міжнародному обміні наукою. Фахівці з України мали можливість безкоштовно зареєструватися на курс EPNS Caucasus 2022.

В навчальному курсі взяли участь провідні науковці з різних країн Єропи:

Professor Sophia Bakhtadze (Georgia), Professor Francisco Carratala (Spain), Ass. Prof Coriene Catsman-Berrevoets (Netherlands), Dr Hillary Lloyd (United Kingdom), Dr Alasdair Parker (United Kingdom) та інші.

Були представлені до обговорення теми по діагностиці та лікуванню розладів аутистичного спектру, розладу дефіциту уваги та гіперактивності, епілептичні енцефалопатії, дебют нейродегенеративних захворювань у вигляді психологічних порушень, роль мозочка та мозочкових порушень у формуванні когнітивних та поведінкових порушень, доцільність проведення генетичних обстежень при когнітивних та поведінкових порушеннях.

Завідувачка кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації к.м.н. Оксана Назар взяла участь в цьому навчальному курсі. Отримані сучасні знання будуть використані для підготовки навчальних матеріалів для проведення занять на кафедрі дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу