Google search

 
 

18 листопада 2022 року на базі поліклініки Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ МОЗ України», яка є клінічною базою кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації, пройшла науково-практична конференція «Реабілітація дітей на різних етапах надання медичної допомоги. Освітні та соціальні компоненти».

Конференція була організована cпільно з Національним університетом охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Під час конференції були висвітлені проблеми ранньої реабілітації дітей, реабілітація у підгострому періоді, довгострокова реабілітація, що враховує реабілітаційні втручання, освітні та соціальні питання процесу реабілітації. Був представлений досвід реабілітації дітей різних медичних та соціальних закладів, такі актуальні теми сьогодення, як протезування та реабілітація  дітей при ураженні  нижньої кінцівки вище коліна внаслідок бойових дій, реабілітаційний менеджмент психосоматичних розладів у вагітних в умовах мирного та військового часу.

В конференції взяли участь проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор кафедри д.мед.н. Раїса Моісеєнко,  завідувачка кафедри к.мед.н. Оксана Назар. Була представлена спільна доповідь «Міжнародна класифікація функціонування, як інструмент вибору терапевтичних втручань у дітей залежно від встановлених цілей реабілітації»

Запис конференції за посиланням: https://youtu.be/eK-uYZrnneo

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також