Google search

 
 

9 листопада 2022 року у форматі онлайн відбувся вебінар на міжнародній освітній платформі ЕМАS (European Menopause and Andropause Society - Європейська асоціація менопаузи та андропаузи). 

Автор вебінару - професор Наталія Педаченко - звернулась до питань ведення кровотеч у жінок, які застосовують препарати менопаузальної гормональної терапії. Професор Педаченко у своєму виступі висвітлила питання актуальності призначення даного виду терапії, а також надала чіткі алгоритми ведення пацієнток із цією проблемою.

Запропоновані алгоритми ведення кровотеч у жінок на менопаузальній гормональній терапії цілком відповідають положенням Уніфікованого клінічного протоколу «Менопаузальні порушення та інші розлади в перименопаузальному періоді», який вийшов у 2022 році.

Наталія Педаченко поділилась українським досвідом застосування активного управління та ведення незапланованих кровотеч на фоні прийому  менопаузальної гормональної терапії, яка була опублікована у вигляді Резолюції експертної ради у журналі «Репродуктивна ендокринологія».

Вебінар транслювався на весь світ англійською мовою із синхронним перекладом на різні мови, в т.ч. українську, іспанську, французьку та китайську.

Особливу увагу та активну зацікавленість учасники вебінару проявили  у секції питань і відповідей. Український досвід дуже зацікавив іноземних колег у всьому світі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу