Google search

 
 

1 жовтня лікарі знову зібралися на безкоштовне он-лайн навчання, що організоване співробітниками кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Перша доповідь проф. М. Селюк була присвячена артеріальній гіпертензії у воєнний час. Підняли питання реальних проблем, які турбують лікарів, а також велику увагу приділили можливим рішенням.

На лекції про цукровий діабет  к.м.н. К. Зуєва розглядали питання, як забезпечити нормальне життя пацієнту, максимально знизити ризики ускладнень, а не просто знижувати НвА1с.

Як завжди яскрава та цікава доповідь к.м.н. Д. Джанелідзе викликала багато питань. Так,  діагностика та лікування медикаментозноіндукованих гастро- та ентеропатій є одними з найнеприємніших, але дуже  важливих медичних проблем.

Відбулася цікава дискусія  між проф. М. Долженко та доц. І. Давидовою щодо проблем жінок, про які не прийнято говорити. Що чекає жінку в пременопаузі?- обговорили з позиції кардіолога.

Особливістю і гордістю таких он-лайн зустрічей є зацікавленість лікарів, що у свій вихідний з самого ранку продовжують навчатися у зручному для них форматі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також