36-й Щорічний конгрес Европейської асоціації кардіоторакальної хірургії відбувся 5-8 жовтня в Мілані (Італія) - це найбільш очікуваний кардіохірургічний форум в Європі і один із найбільш рейтингових кардіохірургічних конгресів у світі. У ньому взяли участь 5000 делегатів зі 100 країн, проведено 150 сесій.

Радісно відмітити, що досвід Інституту серця був представлений двома доповідями представників кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Директор Інституту серця, завідувач кафедри, професор Борис Тодуров та завідувач відділення набутих вад серця Ігор Мокрик поділилися з колегами досвідом виконання операцій Озакі та хірургічного лікування аневризм лівого шлуночка.

Сергій Судакевич, доцент кафедри, розповів про сучасні методики лікування ран серця, що застосовуються в нашому Інституті.

Олег Зеленчук, доцент кафедри, взяв безпосередню участь у майстер-класах, присвячених міні-інвазивним технологіям оперативного лікування клапанних вад серця.

Наші доповіді пройшли відмінно та викликали жвавий інтерес серед колег.

Незважаючи на війну, ми продовжуємо свою клінічну та наукову роботу і з честю представляємо нашу державу на провідних наукових форумах світу.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів