Google search

 
 

26-28 жовтня 2022 р. відбулася науково-практична конференція: «Всеукраїнський ревматологічний форум – 2022 з міжнародною участю». Конференція пройшла, як і в минулому році, в on-line та off-line форматах.

Кафедра терапії та ревматології брала активну участь у заході. Науково-організаційним комітетом були: академік НАМН України, президент Асоціації ревматологів України, завідувач кафедри, проф. В. Коваленко (голова), доцент А. Крилова.

Організаційний комітет підготував програму з використанням нових форматів, щоб найефективніше представити доповіді та дискусії, в яких взяли участь відомі вчені України та зарубіжних країн. На конференції зареєструвалось біля 800 лікарів ревматологів та терапевтів з усієї України.

26 жовтня завідувач кафедри терапії та ревматології, академік НАМН України В. Коваленко відкрив конференцію та виступив з проблемною доповіддю «Ревматологія в умовах воєнного стану в Україні: стратегічні напрямки менеджменту».

Ще однією цікавою подією стала презентація монографії «Подагра», в якій брали участь автори: завідувач кафедри терапії та ревматології, академік НАМН України В. Коваленко, декан терапевтичного факультету д.м.н. С. Кушніренко.

Доцент кафедри терапії та ревматології А. Крилова 27 жовтня виступила з доповіддю «Особливості менеджменту пацієнтів з гіперурикемією в залежності від коморбідної патології».

У кінці конференції відбулася нарада Асоціації ревматологів України, головних спеціалістів НАМН і експертів МОЗ України, головних обласних ревматологів та терапевтів, а також провідних фахівців.

Усі учасники конференції, що брали участь в режимі on-line, змогли поставити запитання, залишити коментарі в чаті та послухати не тільки доповіді та лекції, а й почути живі дискусії, думки та обговорення проблемних питань кількома експертами. Конференція стала важливою подією, яка демонструє єдність та незламність українських лікарів.

Ознайомитися докладніше з програмою конференції та отримати доступ до трансляцій ви можете на сайтах:

https://strazhesko.org.ua/,

https://www.facebook.com/strazhesko,  

https://rheumahub.org.ua/.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також