На сьогоднішній день у світовій науковій спільноті все більшої актуальності набувають заходи, які проводяться в «гібридному» синхронно-асинхронному форматі, що безумовно, підвищує рівень сприйняття інформації учасниками форумів.

Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки також використовує в своїй діяльності подібні форми навчання й активно бере участь у міжнародних форумах.

15-19 жовтня 2022 року завідувач кафедри д.мед.н. Павло Король та професор кафедри Олег Щербіна взяли участь у 35 Європейському конгресі з ядерної медицини (EANM-2022) у м. Барселона (Іспанія). Організатором форуму виступила Європейська асоціація з ядерної медицини.

Завідувач кафедри Павло Король представив на Конгресі постерну доповідь «Diagnostic role of geometric mean calculation of renal split function applicable in patients with kidney disease using dynamic renoscintifraphy» в якій викладено сучасну концепцію радіонуклідного супроводу діагностичного моніторингу пацієнтів із патологією нирок.

Серед інших заходів відбулась виставка сучасного медичного інструментального обладнання від провідних  європейських постачальників. Як зазначив директор Європейського конгресу EANM-2022 професор Stefano Fanti участь у форумі науково-педагогічних працівників кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика є значущою, а подальша співпраця буде корисною для підвищення професійного рівня фахівців із ядерної медицини та променевої діагностики в Україні.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів