Співробітники кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки НУОЗ України імені П. Л. Шупика беруть активну участь в  наданні медичної допомоги населенню деокупованих територій України.

На підставі наказу в.о. ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика №  1-вд від 11.10.2022 та наказу № 917 від 24.02 2022 «Про організацію діяльності в умовах воєнного стану», доцент кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки Інституту сімейної медицини Валерій Кузьмін взяв участь у складі міжнародної спеціалізованої медичної бригади у наданні медичної допомоги населенню та військовослужбовцям ЗСУ деокупованих територій на Сході України з 14.10. по 23.10.2022 р.

Валерій Юрійович опановував разом з українськими колегами організацію системи надання хірургічної допомоги хворим і пораненим за міжнародними стандартами, які в подальшому будуть запроваджені в навчальний процес Університету.