Google search

 
 

Хірургічні втручання на голосових складках при папіломатозі гортані, хронічному гіпертрофічному ларингіті, фібромах, кістах голосових складок та інших новоутвореннях, зазвичай, проводяться під мікроскопом.

Однак використання операційного мікроскопа не завжди забезпечує якісний контроль за операційним полем та достатнє збільшення структур органів із збереженням необхідної фокусної відстані. Особливо великі труднощі виникають при операціях на бокових стінках гортані та трахеї.

На кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоровʼя України імені П. Л. Шупика та в ЛОР-відділенні Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», яке є клінічною базою кафедри, було запропоновано виконувати хірургічні втручання в гортані та трахеї з використанням ендоскопів.

 

При операціях на голосових складках, супраглотопластиці ми користуємось ендоскопом з оптикою 0°, при видалені рубців в гортані і трахеї використовуємо ендоскопи 0° та 30°.

Застосування ендоскопів при операціях в гортані та трахеї має ряд переваг перед операційним мікроскопом, а саме: значно покращуються умови роботи хірурга, операційне поле краще освітлене, збільшується зона огляду структур гортані та трахеї, що дозволяє значно підвищити якість хірургічних втручань та скоротити їх тривалість, зменшити кількість ускладнень та рецидивів захворювання, зменшити тривалість лікування.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також