Google search

 
 

Численні ракетні обстріли наших міст та столиці не завадили керівнику відділу хірургії раку голови та шиї Hanry Ford Hospital - відділення отоларингології, MD, PhD Tamer Abdel-Halim Ghanem (м. Детройт, штат Мічіган, США) з 09.10 по 14.10.2022 р. завітати до Центру патології голови та шиї КНП КОР «Київської обласної клінічної лікарні».

Основні напрямки його роботи - це трансоральна роботизована хірургія (TORS), розширена реконструктивна хірургія голови та шиї з використанням методів мікросудинної хірургії для відновлення дефектів після резекції пухлин, пошкодження тканин в результаті променевої терапії, травм тощо, що стали дуже актуальними у зв'язку із подіями, що відбуваються у нашій країні.

 

Перший день був досить насиченим та продуктивним. Американському гостю були представлені проф. В. Шкорботуном та проф. А. Копчаком здобутки відділень отоларингології та щелепно-лицевої хірургії Центру патології голови та шиї, створеного за ініціативи Генерального директора КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня» І. Клюзка, і відповідно пріоритетні напрямки розвитку кафедр «Оториноларингології» НУОЗ України імені П.Л. Шупика та «Щелепно-лицевої хірургії» НМУ імені О.О. Богомольця, що працюють на базі цих відділень. Dr. Tamer Abdel-Halim Ghanem представив презентацію свого центру та прочитав лекцію «Стан та сучасні напрямки розвитку спеціальності голова та шия в США».

Протягом тижня на базі центру були проведені унікальні оперативні втручання, що тривали в середньому по 8-10 годин, з видалення злоякісних пухлин та реконструкції дефектів з використанням мікросудинної хірургії (Free flap), в тому числі і військовим, які постраждали внаслідок російської агресії. Досвід який вдалося отримати внаслідок візиту Dr. Tamer Abdel-Halim Ghanem та сумісної хірургічної роботи, лікарі нашого центру будуть використовувати в лікувальній практиці і навчальному процесі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 80.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 80.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 80.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також