15 вересня 2022 року відбулось перше засідання експертної ради #врятуйкінцівку під егідою Міжнародного благодійного фонду «Здоров'я українського народу».

Програма #врятуйкінцівку має на меті мобілізувати можливості місцевих органів влади, професійної спільноти та благодійників (в тому числі - через залучення різних форм фінансування), організувати роботу по забезпеченню постачання у ЗОЗ України АЗФ та імплантів, а також провести комплекс освітніх заходів, які допоможуть підвищити якість медичної допомоги.

Завідувач кафедри ортопедії і травматології №2 професор Микола Анкін був обраний в.о. голови академічної ради програми #врятуйкінцівку. Асистент кафедри Вікторія Ладика була обрана секретарем експертної ради міжнародної програми #врятуйкінцівку”. 06 жовтня відбулось чергове засідання експертної ради на якому обговорювались план та програма заходів на 4 квартал 2022 року.

12 жовтня 2022 року вібулось засідання вченої ради громадської спілки «Українська федерація професійних медичних об'єднань» (ГС «УФПМО»). Згідно з рішенням правління УФПМО на попередньому засіданні №8 від 11.08.2022, головою комісії з інноваційного розвитку медичної галузі та підкомісії з забезпечення фінансування у сфері медичної науки було обрано завідувача кафедри ортопедії і травматології №2, професора Миколу  Анкіна.

Комісія створена для участі у розробленні стратегій щодо залучення фінансування програм і заходів Федерації у сфері медичної науки і охорони здоров’я та участі у виробленні пропозицій щодо заходів у сфері науково-технічного підприємництва, створення науково-виробничих підприємств. А також для  участі у розробці стратегій щодо залучення фінансування програм і заходів Федерації у сфері медичної науки і охорони здоров’я.

Актуальність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів