Google search

 
 

В умовах російської агресії та війни, в Україні не зупиняється система освіти та розвиток наукових напрямів.

І щодо цього, кафедра анестезіології та ІТ проводить безперервну планомірну роботу, проміжним підсумком якої стала участь у двох значних міжнародних конференціях.

Так проф. О. Лоскутов, проф. О. Дружина, аспірант С. Маруняк на з'їзді Європейської асоціації зі штучного кровообігу (EBCP), підготували та доповіли нові про інноваційні підходи у модифікації екстракорпоральних методик, які можна з успіхом та ефективно використовувати в екстремальних ситуаціях та в умовах бойових дій. Презентація отримала масу позитивних відгуків та була рекомендована до використання.

Також, на пленарному засіданні Всесвітнього конгресу з нефрології, що відбувався у м. Берліні, від кафедри була представлено доповідь, де проф. Д. Дзюба доповів перші результати спільного проекту кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика з клінікою Мейо (м. Ротчестер, США) «CERTAIN for Ukraine».

У ході доповіді були презентовані основні риси цього спільного проекту, робота цілодобового медико-консультативного проекту з колегами зі США у месенджері Вайбер та серія вебінарів, що була присвячена різним аспектам терапії військової травми. Завдяки цьому проекту близько тисячі спеціалістів змогли отримати методичну та консультативну допомогу за півроку роботи програми. Делегати конгресу зустріли доповідь оплесками та вона викликала жваву дискусію щодо майбутнього співробітництва нашого Університету з медичними товариствами країн ЄС та світу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 82.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також