Відбулось чергове засідання вченої ради медико-профілактичного і фармацевтичного факультету під головуванням декана факультету професора Віктора Трохимчука.

Голова комісії вченої ради факультету з наукової роботи професор Олександра Івахно доповіла присутнім про результати роботи експертних проблемних комісій на факультеті. Згідно зі звітами, поданими до деканату факультету головами ЕПК, у 2022 році були проведені засідання, на яких, зокрема, було проведено розгляд до затвердження проміжних та підсумкових звітів з НДР. Були заслухані звіти про виконання індивідуального плану наукової роботи аспірантів кафедр факультету. Усі звіти були оцінені як позитивні та затверджені. Також вченою радою були розглянуті та затверджені індивідуальні плани наукової роботи аспірантів кафедри УОЗ та ПА.

Голова вченої ради факультету професор Віктор Трохимчук повідомив, що було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади асистента кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Поінформував, що за цей період подана лише одна заява від Анастасії Половіної. Професор Трохимчук ознайомив присутніх з витягом з протоколу засідання кафедри УОЗ та ПА, позитивним рішення кадрової комісії Університету та представив дані з особової справи претендента на посаду асистента кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування.

Завідувач кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування професор Василь Михальчук дав позитивну оцінку претендентці і рекомендував кандидатуру Анастасії Половіної для обрання на посаду асистента кафедри управління охороною здоров’я та публічного адміністрування терміном на 2 роки. Голова лічильної комісії професор Ірина Хоменко повідомила, що за результатами таємного голосування Анастасію Половіну було одностайно обрано на посаду асистента кафедри УОЗ та ПА.

Голова профбюро доцент Тетяна Оліфірова доповіла про стан трудової дисципліни на кафедрах факультету. Головою профбюро та секретарем профбюро ст. лаборантом Оленою Квітницькою було проведено перевірку трудової дисципліни кафедр факультету про що зроблені відповідні записи у журналах відвідувань кафедр представниками профбюро факультету. Порушень трудової дисципліни не виявлено, документи ведуться правильно.

Актуальність матеріалу: 73.4% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 81.5% - 4 Голосів