Google search

 
 

Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки 19–20 вересня, під керуванням завідувача кафедри д. мед. н. Павла Короля, провела черговий дводенний майстер-клас із актуальної тематики «Дотримання правил радіаційної безпеки в умовах військового стану», розрахований на 16 годин.

Учасниками фахового семінару стали слухачі з більшості областей України, серед який були спеціалісти з радіонуклідної діагностики, лікарі-рентгенологи, спеціалісти з радіаційної гігієни та радіаційної онкології, стоматологи.

Павло Король ознайомив учасників майстер-класу з невід’ємними характеристиками потенційних ядерних аварій в Україні та невідкладними заходами на різних фазах аварії, зокрема механізмами йодної профілактики. Також під час семінару було розглянуто сучасну тактику військово-медичного реагування при ядерному тероризмі та етапи організації медичної допомоги на ядерних об’єктах у військових умовах. На всі запитання слухачі майстер-класу отримали вичерпні відповіді.

Учасники висловили задоволення набутими знаннями та навиками, що конче необхідні в умовах воєнного стану та в повсякденній практиці. Отримані бали безперервного професійного розвитку враховуватимуться в портфоліо лікарів при проведенні атестації.

Наступний майстер-клас кафедри з військово-медичної тематики «Правила роботи на дентальних рентгенівських апаратах та дотримання правил радіаційної безпеки» заплановано до проведення 07 жовтня. Відповідальний за проведення – доцент Василь Мурашко (запис слухачів проводиться за електронною адресою кафедри: [email protected]).

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу