Google search

 
 

Незважаючи на складні умови в Україні через активні воєнні дії, епідемію коронавірусної хвороби COVID–19, введення нових змін до роботи атестаційних комісій МОЗ України, не знижується попит лікарів на цикли підвищення кваліфікації з актуальних проблем превентивної медицини на кафедрі громадського здоров’я НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

До таких відносяться цикли ТУ, які проведені кафедрою на початку нового семестру: «Методи визначення і оцінки фізичного здоров’я дітей» (12.09.-26.09.) та «Стратегічні напрями сучасної профілактичної медицини» (06.09.-20.09.), які були переформатовані кафедрою з урахуванням викликів сьогодення.

При проведенні циклів були враховані сучасні підходи та включені актуальні питання до підготовки фахівців з питань профілактичної медицини: сучасні методичні підходи до визначення показників фізичного здоров’я дітей та їх оцінка, ефективність лікувально-профілактичних заходів у забезпеченні оптимальних процесів життєдіяльності підростаючого покоління в умовах воєнного стану, фактори ризику, пов'язані зі станом довкілля, що впливають на здоров'я людини, сучасні тенденції екологічного здоров'я тощо.

Слухачі отримали нову нормативну базу з питань фізичного здоров’я дітей, розглянули алгоритм реагування на виклики для громадського здоров'я в умовах воєнного часу, які є необхідними у практичній діяльності лікарів загальної практики-сімейної медицини та лікарів інших спеціальностей.

Кафедра отримала позитивні відгуки як про організацію, так і про контент циклів з рекомендацією продовження їх проведення для лікарів різних спеціальностей.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 64% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 77.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 79% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також