На кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії, з метою визначення рівня теоретичних знань, у середині вересня проведено залік з тем «Фізика для анестезіолога» та «Огляд пацієнта у передопераційному періоді. Премедикація».

Важливим для майбутніх анестезіологів є знання усіх особливостей передопераційного періоду. Для кращого розуміння проблеми інтернам із зазначених тем протягом двох перших тижнів від початку навчання були прочитані лекції й проведені практичні та семінарські заняття. Аналіз результатів складання заліку свідчить, що переважна більшість майбутніх анестезіологів відповідально поставилися до складання заліку, оскільки середній бал за п’ятибальною системою становив: 4,19 (тема: «Фізика») та 4,14 бали (тема: «Огляд пацієнта у передопераційному періоді»). Як показав аналіз, найскладнішими виявилися питання щодо осмолярності, їх розчинності, осмосу та фільтрації.

Стосовно теми передопераційного періоду певні труднощі спостерігалися у висвітленні питань фармакологічної складової підготовки пацієнтів до операції, але, попри це, 72,58 % інтернів отримали оцінки «добре» і «відмінно».

Як зазначив після заліку завідувач кафедри професор Олег Лоскутов, в цілому  більшість інтернів продемонстрували високий рівень знань та вмотивованість стати висококласними фахівцями обраної спеціальності.