14-16 вересня кафедра терапії і геріатрії (зав. кафедри проф. Андрій Дорофєєв) провела І Національну школу терапевтів України з міжнародною участю у форматі on-line.

У науковій програмі конференції були представлені та обговорені сучасні вітчизняні та європейські підходи до діагностики, класифікації, методи первинної та вторинної профілактики захворювань в терапевтичній практиці.

На засіданнях секцій з доповідями виступили представники  різних ЗВО України (Київ, Одеса, Тернопіль, Полтава, Харьків), серед них зав. кафедри терапії і геріатрії проф. Андрій Дорофєєв.

Найдосвідченіші лікарі в галузях кардіології, гастроентерології, ендокринології, нефрології, ревматології, пульмонології ділились з колегами своїм досвідом, особливостями та тонкощами лікування.

За участю професорів з Італії, Швеції, Великобританії та США був проведений симпозіум Римської фундації. Також відбулася панельна дискусія з ревматології за участі проф. Баскар Дасгупта (Великобританія), проф. Ким Легат (Канада), Даніел Летаха (Австрія), проф. Роберта  Ландьо (Нідерланди).

В рамках заходу проводилися майстер-класи як вітчизняними, так і іноземними спеціалістами.

Корисність матеріалу: 49.33% - 3 Голосів