19 вересня 2022 року відбулась зустріч адміністрації Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика із здобувачами вищої освіти першого року навчання 2022 року вступу.

Відкрив зустріч в.о. ректора НУОЗ України імені П. Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України, професор Юрій Вдовиченко. У вступному слові в.о. ректора привітав докторантів та аспірантів із початком навчання, ознайомив із історією НУОЗ України імені П. Л. Шупика, структурою Університету, сучасними підходами до управління та організації роботи, а також побажав успішного навчання та наукових здобутків. Також зі вступним словом виступили проректор з наукової роботи, професор Наталія Савичук, декани факультетів та директори навчально-наукових інститутів.

Після привітальних слів в рамках зустрічі відбулась чергова «Школа молодого вченого НУОЗ України імені П. Л. Шупика», де виступили з доповідями:

• «Особливості підготовки докторів філософії в НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Індивідуальний план здобувача вищої освіти – структура та оформлення», Наталія Серьогіна – к. юр. н., завідувачка відділу аспірантури, докторантури, магістратури та методичної роботи з вищої освіти.
  • «Процедура підготовки та затвердження індивідуального плану наукової роботи здобувача наукового ступеня доктора філософії, доктора наук», Вікторія Горачук – професор, вчений секретар НУОЗ України імені П.Л. Шупика.
  • «Проходження етичної експертизи теми дисертаційної роботи», Світлана Пустовіт –професор, завідувачка кафедри філософії, голова комісії з питань етики НУОЗ України імені П. Л. Шупика.
  • «Підготовка реєстраційної картки науково-дослідної роботи (НДР)», Ольга Смаглюк – завідувачка відділу науково-медичної інформації.
  • «Написання звіту про патентні дослідження», Лариса Кравчук – завідувачка відділу патентно-ліцензійної роботи.
  • «Отримання висновку метролога про перелік засобів вимірювальної техніки, що використовуватиметься при виконанні дисертаційної роботи», Оксана Трухан - провідний інженер з метрології метрологічного відділу.
  • «Про вибіркові дисципліни для здобувачів вищої освіти щодо здобуття ступеня доктора філософії у НУОЗ України імені П. Л. Шупика», Озар Мінцер – професор, завідувач кафедри інформатики, інформаційних технологій і трансдисциплінарного навчання. Володимир Краснов – професор, завідувач кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права. Світлана Пустовіт – професор, завідувачка кафедри філософії.

На завершення Школи молодого вченого виступили з доповідями:

• «Рада молодих вчених НУОЗ України імені П. Л. Шупика», Сабіна Аугунас - к.фарм.н., голова Ради молодих вчених.
  • «Студентське самоврядування НУОЗ України імені П. Л. Шупика», Ярослав Начеса - голова Студентського самоврядування.

Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів