Search

 
 

8-10 вересня 2022 року у м. Батумі (Грузія) відбувся 7-й Міжнародний конгрес Респіраторної асоціації Грузії.

В роботі конгресу, крім вчених Грузії, брали участь 37 іноземних спікерів з різних країн світу (США, Великобританія, Польща, Україна, Данія, Литва, Єгипет, Сербія, Ізраїль, Італія, Чеська Республіка, Молдова, Німеччина, Нідерланди, Іспанія, Румунія, Узбекистан, Арменія, Словацька Республіка, Азербайджан, Іран) та біля 1000 лікарів Грузії.

На конгресі була проведена робота 22 секцій за такими напрямами, як COVID-19, онкопатологія легень, рідкісні захворювання легенів, алергологія та імунологія, нові підходи в лікування тяжкої астми, грузинсько-українсько-литовський симпозіум солідарності сучасної пульмонології, імунізація в період пандемії COVID-19 і після неї, респіраторна інтенсивна медицина, лікування хронічного кашлю та інші.

Україна була представлена 9 доповідями. Від НУОЗ України імені П. Л. Шупика в роботі конгресу брав участь професор Анатолій Косаковський, який виступив на відкритті конгресу, подякував народу Грузії за підтримку України в боротьбі з російськими окупантами та за запрошення на конгрес і побажав плідної співпраці. Професор Косаковський виступив з 2 доповідями, в яких представив наукові розробки кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії по лікуванню захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Виступи викликали широкий інтерес та обговорення з боку учасників конференції.

Проведений в Грузії Міжнародний конгрес безперечно зробив значний внесок у впровадження інноваційних розробок у галузі практичної медицини.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу