15-16 вересня 2022 року в НДСЛ «Охматдит» відбулася ІІ-а Науково-практична конференція з міжнародною участю «Охматдитівські читання».

У відкритті науково-практичної конференції взяв участь в.о. ректора НУОЗ України імені П.Л. Шупика чл.-кор. НАМН України проф. Ю. Вдовиченко. У своєму виступі проф. Ю. Вдовиченко зазначив, що НУОЗ України імені П.Л. Шупика та НДСЛ «Охматдит» мають багаторічну плідну клінічну та наукову співпрацю. На базі НДСЛ «Охматдит» працюють 16 кафедр. На сьогодні актуальним питанням є підготовка фахівців в резидентурі. Саме НДСЛ «Охматдит», спільно з кафедрами НУОЗ України імені П.Л. Шупика, можуть розвивати цей напрямок підготовки лікарів.

З доповідями на конференції виступили чл.-кор. НАМН України зав. кафедри неонатології проф. Є. Шунько, зав. кафедри педіатрії 1 проф. О. Охотнікова, зав. кафедри інформаційних технологій і трансдисциплінарного навчання проф. О. Мінцер, зав. кафедри дитячої хірургії проф. О. Горбатюк, доц. кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії В. Синяченко, доц. кафедри патологічної анатомії К. Шатрова.

В усіх доповідях зазначено, що постійна співпраця кафедр НУОЗ України та НДСЛ «Охматдит» є перспективою розвитку високоспеціалізованої мультидисціплінарної медичної допомоги дітям.