Google search

 
 

15.09.2022 інтерни, аспіранти та науково-педагогічні працівники кафедри ортопедії і травматології № 2 на базі КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня» відвідали травматологічний тренінг від Samaritan's Purse.

Samaritan's Purse — неденомінаційна євангельська християнська гуманітарна організація, яка надає духовну та фізичну допомогу постраждалим людям у всьому світі. З 1970 року Samaritan's Purse допомагає задовольнити потреби людей, які постраждали від війни, бідності, стихійних лих, хвороб і голоду. Так як, з 24 лютого Росія розпочала масштабне вторгнення на території України, а ЗСУ, Нацгвадія, поліція, Тероборона тримають оборону і захищають суверенітет і територіальну цілісність України, відсоток вогнепальних та мінно-вибухових поранень залишається досить високим, як серед військових, так і серед цивільного населення. Члени організації Samaritan's Purse прийняли рішення підтримати медичну спільноту України та поділитися своїм власним досвідом в наданні первинної медичної допомоги.

Було проведено 2 лекції на тему сортування постраждалих і організація та основні аспекти надання медичної допомоги пацієнтам. Лекційний матеріал був закріплений практичними заняттями. Учасники тренінгу висловлюють подяку за можливість спілкування та обмін досвідом! Чекаємо на нові зустрічі! 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також