З 1 вересня 2022 року кафедра ортопедії і травматології №2 розпочала очний цикл інтернатури з лікарями-інтернами 1-го року. До навчання активно приступили 10 лікарів-інтернів.

На початку куратор циклу інтернатури к.мед.н, асистент  Бондарчук В.І. ознайомив лікарів-інтернів з планом роботи та розкладом занять. Лекції та семінари будуть проводитися в дистанційній формі на платформі Zoom. Завідувач кафедри, професор, д.мед.н. Анкін М.Л. надав рекомендації щодо кращого засвоєння інформації та продуктивності навчання лікарів-інтернів.

Під час навчання лікарі-інтерни матимуть змогу разом із керівником практики проводити курацію хворих, приймати участь у лікувальних та діагностичних процедурах. Також важливим елементом у навчанні буде участь в хірургічних втручаннях в якості асистента та надання допомоги пацієнтам в умовах приймально-діагностичного відділення, виконуючи ургентні травматологічні маніпуляції під час чергувань.

Науково-педагогічні працівники кафедри на чолі із завідувачем кафедри професором Анкіним М.Л. бажають колегам наснаги та натхнення в навчанні!