З 1 вересня 2022 року кафедра акушерства та гінекології №1 розпочала очний цикл інтернатури з лікарями-інтернами 1-го року.

На початку навчання куратор циклу інтернатури к.мед.н, асистент О. Кононець ознайомив лікарів-інтернів з планом роботи та розкладом занять. Лекції та семінари у вересні проводитимуться в умовах змішаної форми. Завідувач кафедри, професор О. Голяновський надав рекомендації щодо кращого освоєння інформації та продуктивності навчання лікарів-інтернів.

Під час навчання лікарі-інтерни матимуть змогу разом з керівником, крім засвоєння теоретичної частини, будуть мати можливість проводити курацію вагітних, післяпологових та гінекологічних пацієнток. Також важливим елементом у навчанні буде розгляд випадків хірургічної допомоги в акушерстві та гінекології, вивчення методик проведення оперативних втручань з конкретним алгоритмом дій хірурга та асистента.

Науково-педагогічні працівники кафедри на чолі із завідувачем кафедри професором О. Голяновським бажають колегам наснаги та натхнення в навчанні.