12 вересня 2022 року під головуванням декана хірургічного факультету доцента Володимира Шуби, за участі проректора з науково-педагогічної роботи НУОЗ України імені П. Л. Шупика член-кореспондента НАМН України професора Олександра Толстанова відбулась конференція трудового колективу хірургічного факультету.

Конференцію відкрив доцент В. Шуба, який проінформував присутніх про мету проведення конференції обумовленої вимогами конкурсу та порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) на посаду завідувача кафедри. Професор О. Толстанов повідомив, що наказом НУОЗ України імені П. Л. Шупика від 01.08.2022 № 426-к був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри нейрохірургії. Для участі в конкурсі надійшла заява від д. мед. н., професора, член-кореспондента НАМН України Поліщука Миколи Єфремовича.

В обговоренні взяли участь делегати конференції трудового колективу: професор Ольга Біляєва, професор Володимир Шкорботун, професор Валентин Сморжевський, професор Сергій Риков, професор Генріх Герцен, професор Олександр Мовчан, декан хірургічного факультету доцент Володимир Шуба, які позитивно оцінили програму розвитку кафедри нейрохірургії та роботу професора Миколи Поліщука. За результатами голосування делегатами конференції трудового колективу хірургічного факультету одноголосно на посаду завідувача кафедри нейрохірургії рекомендована кандидатура професора Миколи Поліщука.

На завершення конференції трудового колективу професор О. Толстанов та декан хірургічного факультету доцент В. Шуба привітали професора М. Поліщука з позитивними результатами голосування делегатів трудового колективу хірургічного факультету.

Актуальність матеріалу: 91.67% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 91.67% - 6 Голосів