7 вересня 2022 року відбулось перше в новому навчальному році Засідання вченої ради медико-профілактичного і фармацевтичного факультету під головуванням декана професора Віктора Трохимчука.

Голова атестаційної комісії, декан професор Віктор Трохимчук доповів присутнім про результати державної атестації фармацевтів-інтернів та аналіз  заходів кафедр факультету, спрямованих на підвищення рівня практичної підготовки лікарів (фармацевтів) – інтернів за спеціальністю «Загальна фармація». На фармацевтичних кафедрах з березня 2022 року пройшли очну частину інтернатури та атестовані 72 провізори – інтерни.  Опанування програми очної частини інтернатури складає 100 %. Середній бал за результатами атестації провізорів-інтернів на одержання звання провізора – спеціаліста зі спеціальності “Загальна фармація” складає 4,18.

Голова атестаційної комісії, завідувачка кафедри вірусології, професор Ірина Дзюблик доповіла присутнім про результати державної атестації  лікарів-інтернів кафедри вірусології на визначення знань і практичних навиків з присвоєнням звання лікар-спеціаліст за спеціальністю „Мікробіологія та вірусологія”. З чотирьох інтернів, які зараховані у 2022 році, атестовані були всі з середнім балом «5».

Завідувачка кафедри громадського здоров’я професор Ірина Хоменко представила  звіт за 2017-2022 роки. Професор Ірина Хоменко зазначила, що кафедра є лідером у таких наукових напрямках, як створення школи безперервної освіти з профілактичної медицини з імплементацією сучасних технологій навчання (у т.ч. дистанційного), забезпечення системного підвищення якості навчання на основі компетентнісного підходу з урахуванням світового досвіду та модернізації змісту освіти шляхом розробки і впровадження нових стандартів вищої та післядипломної медичної освіти на основі Національної рамки кваліфікацій та компетентнісно-орієнтовного підходу в освіті, підготовки фахівців для сталого розвитку з новим інтегральним мисленням. Професори Ірина Дзюблик, Олександра Івахно та Василь Михальчук високо оцінили глибокий, детальний звіт, високу професійність, організаторські здібності та ділові якості завідувачки кафедри громадського здоров’я  Ірини Хоменко. Голова вченої ради факультету, професор Віктор Трохимчук підсумував  результати обговорення звіту та підкреслив організаторські здібності та ділові якості професора Ірини Хоменко. Вчена рада факультету одноголосно затвердила звіт про роботу завідувачки кафедри громадського здоров’я, професора Ірини Хоменко та рекомендувала вченій раді НУОЗ України імені П. Л. Шупика затвердити проект рішення з цього питання.