У відповідності до рекомендацій експертів Європейської Ради з анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Європейського союзу медичних фахівців (UEMS) керівні принципи підготовки фахівців з анестезіології повинні бути уніфікованими для всіх країн-членів Європейського Союзу та містити основні критерії та програми для адекватної підготовки лікаря-анестезіолога.

Починаючи з цього року тривалість проходження навчання в інтернатурі з анестезіології буде становити 3 роки, що нас наближає до європейських стандартів післядипломної освіти. Про це наголосив у своїй вітальній промові на вступній конференції перед лікарями-інтернами завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії професор Олег Лоскутов.

Інтернатура є завершальною формою підготовки випускників вищих навчальних медичних закладів України. У цьому навчальному році на кафедру анестезіології та інтенсивної терапії прибуло 63 лікарі-інтерни. На вступній конференції також виступили завуч кафедри доцент Михайло Бондар та інші викладачі кафедри,  які ознайомили присутніх у загальних рисах з вимогами щодо підготовки інтернів згідно навчального плану і програми та побажали успішно подолати труднощі, з якими неодмінно будуть стикатися лікарі, які роблять  перші кроки по опануванню нової для них спеціальності. На конференції були вирішені організаційні питання щодо нового циклу навчання в інтернатурі.

На початок цього навчального року кафедра переформатувала свій навчальний процес згідно з воєнним часом та підготувала нову дистанційну програму лекцій, яка розміщується на «Лікарському освітньому порталі», цілу серію майстер-класів, практичних та семінарських занять.

Актуальність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 87.5% - 4 Голосів