7 вересня 2022 року на кафедрі ортопедії і травматології №1 відбувся міжкафедральний фаховий семінар присвячений розгляду та попередній експертизі дисертаційної роботи аспіранта кафедри ортопедії і травматології №1 Олексія Оліфіренко на тему: «Використання регенеративних технологій в лікуванні остеоартриту» з метою присудження ступеня доктора філософії в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина (14.01.21– травматологія та ортопедія»).

Науковий керівник Олександр Мовчан, д.м.н., професор кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України імені П. Л. Шупика

Голова засідання:

Генріх Герцен, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Рецензенти:

Олександр Радомський, доктор медичних наук, професор, професор кафедри ортопедії і травматології №2 НУОЗ України імені П.Л. Шупика;

Володимир Шуба, декан хірурігічного факультету, кандидат медичних наук, доцент кафедри ортопедії і травматології №2 НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів