Google search

 
 

Аспірантка кафедри загальної та невідкладної хірургії лікар-хірург Анастасія Ігнатьєва на початку березня 2022 року заснувала благодійний проєкт «Обличчя українця» з виконанням безкоштовних реконструктивних пластичних операцій жертвам війни, отримавши поранення під час бойових дій.

Росія вторглася в Україну, щодня спричиняючи величезну кількість поранень для всіх верств населення. Травми обличчя уповільнюють психологічне відновлення таким чином, що люди не можуть впізнати себе в дзеркалі.

Місія проекту «Обличчя українця» – допомогти людям відновити своє обличчя та психологічно відновитися після посттравматичного стресового розладу та інших стресових станів. З цією метою було засновано проєкт «Обличчя українця». На базі приватного медичного центру «СітіДоктор», всі хто отримав поранення обличчя можуть отримати безкоштовну хірургічну операцію з відновлення естетичного вигляду. Проєкт існує завдяки Благодійному фонду «Фонд лікаря Ігнатьєва».

Проєкт став одним з наймасштабніших в країні з безоплатного лікування жертв війни у приватному хірургічному центрі та неодноразово привертав увагу телемарафону «Єдині новини». Один із останніх випусків телеканалу 1+1 вийшов 16 серпня 2022 року, який можна продивитися за посиланням https://youtu.be/yfQp6q9g8Q0

Обличчя - це найпомітніша частина людини, люди дивляться в обличчя один одному під час спілкування, тому наявність рубцевих змін, дефектів тканини, асиметрії можуть викликати постійний психологічний стрес та ізоляцію людини від нормального життя та спілкування з іншими людьми. Наявність видимих деформацій може викликати додаткові запитання щодо їх походження. Ці зміни в обличчі можуть виступати тригерами та постійними нагадуваннями про війну, яка негативно впливає на особистість людей. Саме тому місія проєкту «Обличчя Українця» в допомозі людям не тільки з естетичною метою, але і психологічним відновленням після отриманої травми.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 52.67% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також