Search

 
 

16 серпня 2022 року на базі Інституту раку МОЗ України в м. Києві відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю: «Сучасні досягнення ядерної медицини».

Конференція віднесена до переліку форумів Міністерства охорони здоров’я України.  Від кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційного захисту були присутні: завідувач кафедри – д.мед.н. П. Король, професор кафедри О. Щербіна, д.мед.н. С. Макеєв, доцент Ю. Северин, аспірант Т. Новікова.

На заході з великою зацікавленістю було прослухано доповіді д.мед.н. П. Короля: «Короткострокові цикли ТУ з військово-медичної тематики, як нова форма тематичного удосконалення лікарів закладів післядипломної медичної освіти в умовах воєнних дій в України», д.мед.н. С. Макеєва та аспіранта кафедри Т. Новікової: «Перфузійна ОФЕКТ в діагностиці когнітивних порушень різного генезу», доцента Ю. Северин «Ядерна медицина в дитячій онкології». Доповіді викликали жваву дискусію серед учасників конференції.

На конференції було проведено нараду завідувачах кафедр радіології закладів (факультетів) післядипломної освіти України у світі Європейських вимог. Модератори наради: д.мед.н. П. Король, проф. О. Щербіна, професор М. Ткаченко.

Серед заходів конференції відбулася  виставка сучасного медичного інструментального обладнання від провідних європейських постачальників.   

Було прийнято резолюцію конференції. Наступну науково-практичну конференцію «Сучасні досягнення ядерної медицини» було вирішено провести у вересні 2023 р. у м. Херсон.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 56.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу