Google search

 
 

9 серпня 2022 року Національною службою здоров’я України проведено установчі збори з робочими групами позаштатних експертів НСЗУ в рамках розробки проєкту Програми медичних гарантій на 2023 рік для реалізації у цей непростий для держави час, підтримуючи стале функціонування закладів охорони здоров’я та забезпечуючи медичною допомогою громадян нашої країни. 

Проведено вебінар щодо методологічних підходів з розробки пакетів медичних гарантій за напрямками. Професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології Надія Жилка взяла участь в установчих зборах та вебінарі в складі експертної групи з розробки медичних гарантій за напрямком вагітність та пологи. Професіоналізм, досвід та експертна думка є необхідною для включення до пакету послуг з ведення вагітності та пологів інноваційних технологій, спрямованих на попередження ускладнень та поліпшення стану здоров’я матерів та дітей. 

Обговорення та погодження проєктів специфікацій та умов закупівлі за напрямком «Ведення вагітності в амбулаторних умовах» та «Медична допомога при пологах» відбудеться за висновками експертів та відкритої дискусії 17 серпня поточного року.

Означена робота є корисною для підвищення інформованості викладача для втілення її в педагогічний процес.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 73% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 65% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу