Search

 
 

В період з 07.07.2022 року по 18.07.2022 року у м. Бірмінгем, штат Алабама (США) пройшли ХІ Всесвітні Ігри 2022 та представляють собою «олімпіаду» з неолімпійських видів спорту. Національна збірна команда України була представлена у 13 видах спорту та показала найкращий результат за всю історію участі країни у Всесвітніх Іграх – Україна посіла третє загальнокомандне місце у медальному заліку.

Вперше Україна виборола 45 медалей, з яких 16 – золотих, 12 – срібних та 17 – бронзових нагород.

Неймовірні виступи, надзусилля атлетів, тренерів,  лікарського штабу та всієї команди Team Ukraine - перемагали заради своєї вільної та незалежної країни. За кожним високим досягненням спортсмена стоїть ціла команда фахівців: менеджерів, тренерів та лікарів. У складі медичної місії при штабі делегації Міністерства молоді і спорту України працювала доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини к.мед.н. Тетяна Куртян. Разом з колегами лікарями, а саме членом медичної комісії НОК України Сергієм Скрипкіним та лікарем штатної команди Національної збірної команди України з таїландського боксу Ігорем Околотом команда лікарів забезпечила високий рівень надання висококваліфікованої допомоги всім 160 учасникам делегації від нашої країни.

Але всі ці досягнення стали можливими завдяки нашим воїнам, які сьогодні боронять Батьківщину. Саме завдяки нашим захисникам ми маємо можливість прославляти Україну на міжнародній спортивній арені!

Слава українським захисникам!!!
Слава українським спортсменам!
Слава Україні!
Нація переможців іде до своєї головної перемоги!!!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу