13-17 липня в м. Відень (Австрія) відбувся щорічний Європейський радіологічний конгрес ECR-2022. Активну участь у З’їзді в дистанційному форматі взяла кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційного захисту під керівництвом завідувача кафедри д.мед.н. Павла Короля.

Учасники заходу з великою зацікавленістю зустріли доповіді спеціалістів із радіології з 77 країн світу. В тому числі, представлено доповіді такими радіологами з України: професорами Тетяною Ялинською, Юліаном Мициком і Олегом Динником, а також к.мед.н. Миколою Новіковим. Приємно, що доповіді викликали жваву дискусію серед учасників З’їзду.

Додатково в рамках З’їзду ECR-2022 відбулись фахові круглі столи «Перспективи розвитку онкологічної допомоги в Європі», «Проблеми та перспективи освітнього процесу у підготовці фахівців з радіології в Європі відповідно до світових тенденцій та вимог», а також виставка сучасного медичного інструментального обладнання від провідних європейських постачальників.