9-11 червня 2022 року під егідою Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика в онлайн-форматі проведена Ювілейна науково-практична  конференція з міжнародною участю «Х Академічна школа педіатрії», яка була запланована на 24-27 лютого 2022 року та не відбулася в повному обсязі, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Науковий керівник Форуму  заслужений лікар України, професор член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань Галина Бекетова та спіробітники кафедри взяли активну участь в його організації та проведенні разом з провідними спеціалістами з України, Великобританії, Ізраїлю,  Молдови, Казахстану, Франції.

В рамках роботи Х Академічної Школи педіатрії за підтримки Міжнародного дитячого Фонду ЮНІСЕФ відбувся круглий стіл щодо впровадження в Україні інноваційної системи проведення «домашніх візитів» до сімей з дітьми раннього віку, на якому виступили експерти з України та Казахстану.

Всі науково-педагогічні працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П.Л. Шупика провели низку практично орієнтованих майстер-класів з найактуальніших питань педіатрії,.

Науково-практична конференція була орієнтована на широкий загал спеціалістів: педіатрів, неонатологів, сімейних лікарів, дитячих гастроентерологів, алергологів, ендокринологів та інших. В ній взяли участь більше 8 тисяч слухачів, які поставили велику кількість практичних запитань і отримали на них вичерпні відповіді. Учасники Ювілейної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Х Академічна Школа Педіатрії» високо оцінили професійні доповіді та практичні майстер-класи і надіслали велику кількість схвальних відгуків та подяк доповідчам, відмітивши їх блискучу лекторську майстерність, а також новизну та практичну значимість отриманої інформації.

Працівники кафедри дитячих і підліткових захворювань Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика під керівництвом члена-кореспондента НАМН України професора Бекетової, проводячи школи з педіатрії, вносять свій професійний вклад у підвищення кваліфікації дитячих та сімейних лікарів нашої незламної країни.