Google search

 
 

З 23.05. по 06.06.2022 р. на кафедрі медичної та лабораторної генетики проходив цикл тематичного удосконалення «Актуальні проблеми медичної генетики» для викладачів ВНМ(Ф) закладів, закладів післядипломної освіти та наукових співробітників.

На циклі проходили навчання 4 слухачів – викладачі клінічних кафедр НУОЗ України імені П. Л. Шупика: кафедри неврології №2, кафедри гематології та трансфузіології і кафедри хірургії серця та магістральних судин. Зважаючи на те, що цикл проводився в умовах воєнного стану, на навчання, з різних причин, потрапили не всі бажаючі.

Метою циклу тематичного удосконалення було набуття та поглиблення теоретичного рівня знань та практичної підготовки науково-педагогічних працівників з актуальних питань, пов’язаних з можливостями та необхідністю ранньої діагностики моногенної, хромосомної та мультифакторної патології, особливостями терапії на сучасному етапі розвитку медицини, заходами профілактики народження хворих зі спадковою патологією, не лише в конкретній родині, але і на популяційному рівні.

Всі заняття на циклі, враховуючи умови воєнного стану в Україні, проводились дистанційно на онлайн-платформі Zoоm. Під час лекційних занять викладачами кафедри було висвітлено наукове підґрунтя генетики як навчальної дисципліни для формування мислення і практичної діяльності лікаря-генетика; законодавчі, науково-організаційні та нормативно-правові основи медико-генетичного забезпечення в Україні; актуальні проблеми клінічної генетики в сучасних умовах; сучасні методи діагностики генетики людини та можливості терапії та профілактики спадкових хвороб.

Незважаючи на непрості умови роботи, викладачі кафедри доклали максимум зусиль, щоб педагогічний процес відбувся на найвищому рівні.

Всі слухачі успішно склали іспит та отримали посвідчення встановленого зразку.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також