08-24 квітня 2022 р. відбулася значна подія в житті гастроентерологічної спільноти - ХХІІI Національна школа гастроентерологів, гепатологів України «Коморбідні стани в гастроентерології, мультидисциплінарний підхід. Академія здорового харчування» (науковий керівник - член-кор. НАМН України, професор Наталія Харченко).

Захід проводився в режимі онлайн та був доступний у форматі відеозапису для тих, хто не зміг приєднатись у день трансляції, що дало змогу лікарям переглядати сесіїї Національної школи гастроентерологів, гепатологів України в зручний для них час.

Доповідачами ХХІІI Національної школи гастроентерологів, гепатологів України були провідні вітчизняні та зарубіжні (Італія, Японія) фахівці в галузі гастроентерології, гепатології, дієтології, ендоскопії та суміжних спеціальностей. В рамках Школи працювала секція «Академія здорового харчування» з видачею окремого сертифікату БПР.

Захід традиційно викликав велику зацікавленість не тільки гастроентерологів, а й лікарів інших спеціальностей. В роботі кожної сесії брали участь від 10000 до 15000 лікарів. Загальна кількість переглядів на 27.04.2022 р. перевищила 65 000.