Google search

 
 

Щодня Збройні сили України продовжують тримати оборону від понад 200 000 російських окупантів у межах 6000 км та давати гідну відповідь на всі атаки ворога. При цьому вони демонструють неймовірну відвагу та героїзм. В лавах Збройних сил України рятують життя та надають першу невідкладну медичну допомогу пораненим військовослужбовцям наші молоді вчені-медики.

Свій внесок у наближення нашої перемоги зробили представники Ради молодих вчених НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Кошти, які надійшли від оплати організаційних внесків учасників науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUNG SCIENCE 4.0» (для молодих вчених), яка відбулась 30 травня 2022 року, вирішили перерахувати на потреби Збройних сил України. Рада молодих вчених 31 травня 2022 року закупила в Польші засоби для надання невідкладної медичної допомоги в умовах польової медицини, а саме: B. I. G. внутрішньокісткова голка для дорослих – 10 шт.; I-GEL гелева маска для гортані розміром 5.0 – 10 шт.; I-GEL гелева маска для гортані розміром 4.0 – 22 шт.; декомпресійна голка для пневмотораксу – 50 шт. Всі закуплені засоби були відправлені одному з медичних підрозділів ЗСУ.

Рада молодих вчених Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика дякує всім лікарям, науковцям і дослідникам, усім колегам і друзям у всьому цивілізованому світі за прояв солідарності з українським народом у цей трагічний час війни. Військова агресія Росії проти України є безпрецедентним порушенням основних прав людини, посяганням на життя, демократію, свободу думки та переконань, і керується не менше ніж ненавистю до України.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 74.75% - 4 Голосів
Корисність матеріалу: 74.75% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 74.75% - 4 Голосів

Загальна оцінка матеріалу