Google search

 
 

03-05 червня 2022 р. відбувся Міжнародний конгрес Української академії педіатричних спеціальностей PRIME PEDIATRICS 2022. Голова організаційного комітету декан педіатричного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика проф. М. Маменко.

Конгрес організовано за підтримки МОЗ України, ВООЗ, Європейської академії педіатрії. В Конгресі  взяли участь загалом 16 країн світу, зокрема Польща, Австрія, Велика Британія, США, Швейцарія та інші. Представлено 26 доповідей від зарубіжних спікерів. Зареєстровано понад 8,5 тисяч учасників. Вперше весь контент Конгресу перекладено англійською мовою.

До участі в Конгресі долучилися співробітники кафедр педіатричного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика, закладів вищої медичної освіти України, лікарі клініки «Добробут» та НДСЛ «Охматдит» МОЗ України.

На Конгресі обговорено проблеми мультидисциплінарної медико-соціальної допомоги дітям та матерям в надзвичайних умовах воєнного стану, зокрема допомоги немовлятам, дітям з гострими та хронічними захворюваннями, онкологічною та хірургічною патологією, алергологічними, бронхолегеневими,  орфанними захворюваннями тощо.

Зазначено актуальність забезпечення вакцинації та дотримання сучасних принципів інфекційного контролю.

5.06.2022 року кафедра неонатології провела секцію «Адаптація новонароджених та невідкладна допомога в умовах воєнного стану». В доповідях завідувачки кафедри неонатології чл.-кор. НАМН України, проф. Є. Шунько, доцента каф. неонатології О. Костюк, к.мед.н. Ю. Гончарової, проф. Д. Сахназ (США) висвітлені питання базової медичної допомоги новонародженим в надзвичайних умовах обмежених ресурсів, важлива роль співпраці з міжнародними організаціями в умовах воєнного стану з метою координації зусиль для допомоги новонародженим дітям та матерям, клінічні та епідеміологічні ризики COVID-19 для вагітних та новонароджених в надзвичайних умовах воєнного стану, обговорено технології підтримки теплового ланцюжка для новонароджених.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу