Google search

 
 

1 червня 2022 року, у Всесвітній день захисту дітей, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НУОЗ України імені П.Л. Шупика, член-кореспондент НАМН України професор Галина Бекетова була удостоєна аудієнції у Його Всесвятості, Архієпископа Константинополя – Нового Риму і Вселенського Патріарха Варфоломія I, людини, яка щоденно докладає багато зусиль щодо прав людини, релігійної свободи та толерантності серед світових релігій. Окрім цього, Вселенський Патріарх є відомим у світі захисником екології та борцем за збереження навколишнього середовища, названим за це «Зеленим Патріархом».

Незважаючи на свій високий сан, Вселенський Патріарх Варфоломій І виявився людиною простою, дуже уважною та приємною у спілкуванні, приділивши значну увагу проф. Галині Бекетовій та відповівши на її запитання щодо повномасштабної військової агресії росії проти України.

Святий отець у розмові наголосив, що війна в Україні повинна нагально припинитися і він молиться за це та благословив незламний і благочестивий український народ на його шляху до миру.

                 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу