Search

 
 

02 червня 2022 року, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, взяла участь у Євроазіатському он-лайн телемосту «4-й міждисциплінарний колегіум неврологічних захворювань».

У цьому заході взяли участь близько 6 тисяч лікарів із 8 країн (з України, Узбекистану, Таджикистану, Киргизстану, Казахстану, Азербайджану, Грузії та Молдови).

Міждисциплінарний формат телемосту забезпечили спікери різних спеціальностей: неврологи, анестезіологи та терапевти.

Для ознайомлення з проблематикою, було представлено 8 доповідей, в яких висвітлювалися менеджмент та інтенсивна терапія гострих цереброваскулярних захворювань, гострий мозковий інсульт у клінічних розборах, вторинна профілактика ішемічного інсульту, корекція емоційних та когнітивних порушень у пацієнтів з ішемічним ураженням мозку.

Від України з доповіддю виступив зав. кафедрою анестезіології та інтенсивної терапії проф. Олег Лоскутов, який зупинився на патогенетичній ролі блокаторів оксидативного каскаду у менеджменті гострого ішемічного інсульту. На клінічних випадках Олег Лоскутов продемонстрував протоколи інтенсивної терапії набряку головного мозку у світлі міжнародних рекомендацій та нових підходів у лікуванні ішемічного інсульту. Як підкреслив доповідач, мультимодальний, комплексний підхід з використанням протоколів доказової медицини є запорукою успішного лікування цієї категорії хворих.

Після закінчення телемосту була прийнята резолюція щодо основних положень терапії ішемічного інсульту, які висвітлили у своїх доповідях спікери.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу