Попри всю складність та напруженість, які притаманні військовому часу, кафедра акушерства, гінекології та медицини плода продовжує займатися тим, що вміє якнайкраще - лікувальною роботою.

Днями кафедра спільно з колективом КНП «КМПБ 2» провели паталогоанатомічну конференцію, на якій розглянули низку випадків перинатальної смертності.

Головувала на конференції завідуюча кафедрою професор Світлана Жук.

Кожен з випадків було ретельно та виважено розглянуто із залученням лікарів всіх ланок, які надавали медичну допомогу: лікарі жіночих консультацій, лікарі акушери-гінекологи та неонатологи КНП «КМПБ2», лікарі патологаанатомічної служби НДСЛ «Охматдит».

Рецензування випадків проводили професор Сергій Вдовиченко, професор Оксана Щуревська, д.мед.н. Галина Дзюба та к.мед.н. Лариса Захурдаєва

Робота була цікавою та плідною, обговорювання яскравим та продуктивним.

Ми впевнені, що глибокий аналіз таких непростих клінічних випадків, як ті, що розглядались на конференції, дозволить глибше зрозуміти причини, що призвели до втрати та виробити максимально індивідуалізований маршрут ведення для кожної нашої пацієнтки. І, таким чином, ми - лікарі, зможемо подарувати радість материнства таким жінкам та принести щастя в їхні родини.