Google search

 
 

Саме у цей непростий час наші маленькі пацієнти потребують більшої уваги і піклування. 1 червня, у День захисту дітей, хотілось побачити посмішки наших дітей і подарувати їм позитивні емоції.

Кафедра стоматології дитячого віку Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика (завідувач професор І. Трубка) за участю інтернів другого року навчання, разом з лікарями стоматологічного відділення Консультативно-діагностичної поліклініки Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ»  (генеральний директор В. Жовнір, медичний директор з поліклінічної роботи В. Сова) провела благодійний захід для відвідувачів «Здорова усмішка – здорова дитина».

Основною метою заходу було нагадати  про необхідність регулярного проведення індивідуальної гігієни порожнини рота та профілактичних заходів основних стоматологічних захворювань у дітей.

На першому поверсі Консультативно-діагностичної поліклініки батьки та дітлахи змогли поспілкуватись зі спеціалістами стоматологами дитячими, отримати кваліфіковані поради та відповіді на запитання щодо щоденного індивідуального гігієнічного догляду за порожниною рота у дітей. Батьки найменших пацієнтів з 4 місяців до 2 років отримали поради щодо особливостей гігієнічного догляду порожнини рота до і під час прорізування зубів, як адаптувати дитину до чищення зубів. Дітлахам старшого віку проводили урок-навчання індивідуальної гігієни порожнини рота, наприкінці якого дитина отримала цікаві та корисні подарунки: зубні пасти та щітки, щоденники індивідуальної гігієни порожнини рота, розмальовки за тематикою догляду за порожниною рота. Малеча була у захваті від подарунків і спілкування з аніматорами.  В очікуванні своїх братиків і сестричок діти могли займатись малюванням в окремій зоні. Батьки були приємно вражені, що при відвідувані спеціалістів Консультативно-діагностичної поліклініки змогли одночасно отримати такі необхідні кваліфіковані поради щодо індивідуального гігієнічного догляду за порожниною рота у дітей, дякували за подарунки і організоване свято.

Завдяки адміністрації Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» було організовано благодійну допомогу засобами гігієни і продуктами харчування.

Хочемо висловити щиру подяку за надану можливість і сприяння проведенню благодійного заходу адміністрації Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ»  В. Жовніру, В. Сові, адміністрації Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також