Кафедра клінічної лабораторної діагностики продовжує працювати за планом і повідомляє про проведення з 01.06 по 15.06.2022 циклу тематичного удосконалення «Лабораторна діагностика онкогематологічних захворювань», що мав розпочатися 01.03.2022, але був відтермінований у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні.

На навчальному циклі передбачається розгляд загальних питань гематології та лабораторних методів діагностики гострих і хронічних лейкозів, лейкемоїдних реакцій і окремих питань цитодіагностики новоутворень лимфатичних вузлів.

Заняття проходитимуть дистанційно, синхронно з використанням платформи zoom.

Куратор циклу доцент Завадецька Олена Павлівна, e-mail: [email protected]; тел. / viber: (067) 783 45 22.

Для швидкого та зручного оформлення на навчальний цикл НУОЗ України імені П. Л. Шупика надає можливість зареєструватись у Системі електронної реєстрації лікарів і провізорів.

Дякуємо, що обрали для навчання кафедру клінічної лабораторної діагностики.