Google search

 
 

24 травня на 90-й день війни лікарі консультативно-діагностичної поліклініки «Охматдит» (клінічної бази кафедри гематології і трансфузіології) провели комплексне обстеження 196 дітей – жителів Бучі, Ірпеня, Гостомеля.

В таких виїзних бригадах бере участь доцент кафедри гематології і трансфузіології, дитячий гематолог Галина Мороз. Практично всім дітям проводяться дослідження периферичної крові, надаються консультативні висновки. В основному, виїзні бригади спеціалістів працюють у школах, що не працюють в умовах воєнного стану та в яких може працювати велика група лікарів-спеціалістів різного профілю, а також лабораторія.

В цей день за роботою лікарів-спеціалістів спостерігали кореспонденти CNN португальського телебачення. «Ми сильні, ми все витримаємо, ми переможемо», – так сказала мама маленького Матвійка кореспонденту CNN, якого вона народила у підвалі будинку без світла, за допомогою сусідки-лікаря, яка бачила пологи тільки в інституті. На другий день після пологів, обійнявши свого маленького синочка, ця відважна мама вивезла його через «зелений коридор» у безпечне місце за 500 км від зони бойових дій. А вже в кінці травня сім’я повернулася в рідні місця. Батьки дуже задоволені, що їх відважний «синочок війни» може отримати консультації спеціалістів різного профілю за місцем проживання.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу