Google search

 
 

26-27 травня 2022 року відбулася науково-практична конференція «Високоспеціалізована медична допомога в ревматології».

Організаційний комітет підготував програму з використанням нових форматів, щоб найефективніше представити доповіді та дискусії, в яких взяли участь відомі вчені України.

На конференції зареєструвалось біля 400 лікарів ревматологів та терапевтів з усієї України. Кафедра терапії та ревматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяла активну участь у конференції. Науково-організаційним комітетом були: академік НАМНУ, президент Асоціації ревматологів України, завідувач кафедри, проф. В. Коваленко (голова), проф. О. Борткевич.

26  травня завідувач кафедри терапії та ревматології, академік НАМН України В. Коваленко відкрив конференцію та виступив з проблемною доповіддю «Стрес і ревматичні хвороби. Наслідки та менеджмент». Проблема стресу і вплив на дебют захворювань суглобів і системних захворюваннях сполучної тканини залишається актуальною і на сьогодні, що співпадає з тематикою короткострокових циклів з надання медичної допомоги під час бойових дій на кафедрі терапії та ревматології. У доповіді виділені особливості дебюту і вплив стресу у пацієнтів з цією патологією у мирний і воєнний час.

Доцент кафедри терапії та ревматології А. Крилова  27 травня  виступила з доповіддю «Питання диференційної діагностики суглобового синдрому кистей та стоп».

Запис трансляції доступний після завершення конференції, отримати доступ до трансляцій ви можете на сайті: https://rheumahub.org.ua/, а також  https://youtu.be/8ICkx29COq0 та https://youtu.be/_94FDkuBneo. Крім, того всі зареєстровані учасники мають можливість отримати сертифікат 10 балів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу