Google search

 
 

28 травня 2022 року завідувач кафедри ортопедії і травматології № 2 професор М. Анкін взяв участь у щорічній науково-практичній конференції «Інтегративна медицина: досягнення та перспективи» в м. Києві за підтримки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, МОЗ України ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», ДУ «Інститут патології хребта та суглобів імені проф. М.І. Ситенка НАМН України», Донецького національного медичного університету, Департаменту охорони здоров’я Маріупольської міської Ради, НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь», Української військово-медичної академії МО України, ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів», ВГО «Українська асоціація дитячих ортопедів-травматологів», ВГО «Українська асоціація сімейної медицини», Видавничий дім «Заславський».

Головним  модератором був професор, завідувач кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, віце-президент ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів» О. Бур'янов.

Конференція відбулась в режимі online-виступів з трансляцією на сайті ВД «Заславський» та на каналі YouTube https://zaslavskiy.esclick.me/unSTbxcaieq. Микола Львович виступив з лекцією «Лікування пошкоджень таза в умовах військових конфліктів». Також була представлена постерна доповідь від А. Турчина, М. Анкіна на тему «Рання діагностика асептичного некрозу при переломах таранної кістки».

 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу