На базі КНП «КМКЛ №6» 17 травня 2022 року о 14:00 відбувся вебінар «Сучасні особливості діагностики та лікування остеопорозу».

Зі вступним словом виступила директор Департаменту охорони здоров‘я Київської міської державної адміністрації професор Валентина Гінзбург.

Кафедра терапії та ревматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика взяла активну участь у вебінарі. Професор кафедри,  доктор медичних наук Віталій Казимірко виступив з доповіддю «Остеопороз, головні поняття. Кальцій та остеопороз». Доцент кафедри, кандидат медичних наук Тетяна Сілантьєва виступила з доповіддю «Діагностика остеопорозу. Групи ризику».

Усі учасники вебінару, які брали участь в режимі on-line та off-line, могли поставити запитання та послухати не тільки доповіді та лекції, а й почути живу дискусію, думки та обговорення проблемних питань кількома експертами.