Співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика постійно розширюють тематику короткострокових циклів з надання медичної допомоги під час бойових дій.

24-25 травня 2022 року був проведений фаховий семінар «Ведення хворих на цукровий діабет та метаболічний синдром у мирний і воєнний час». Проблему поєднання цукрового діабету і серцево-судинних захворювань обговорили завідувачка кафедри д. мед. н. Ольга Процюк та доцент кафедри Ліліана Клименко, які на клінічних прикладах продемонстрували особливості ведення пацієнтів з цією патологією у мирний і воєнний час.

Цікавий огляд сучасних підходів до діагностики та лікування невідкладних станів у хворих на цукровий діабет та особливості організації медичної допомоги при цій патології у воєнний час представив професор кафедри Олександр Галушко.

Представлені матеріали семінару викликали жваве обговорення учасників і багато запитань.

Актуальність матеріалу: 72.5% - 2 Голосів