24 травня 2022 року відбулась науково-практична конференція «Репродуктивне здоров‘я жінки від теорії до практики» для Івано-Франківської та Чернівецької області.

Доповідачами на даній конференції були:

Завідуюча кафедрою акушерства, гінекології та медицини плода НУОЗ України імені П.Л. Шупика, професор Світлана Жук. Вона розповіла про «гострі кути» перебігу вагітності.

Доктор медичних наук, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Надія Жилка, яка розповіла про сучасний підхід до операції кесарів розтин.

Професор, завідуюча кафедрою акушерства, гінекології та перинатології ФПДО Львівський Національний медичний університет імені Д. Галицького Віра Пирогова. Вона розповіла про менопаузу та остеопороз.

Доктор медичних наук, професор кафедри акушерства та гінекології №1 Вінницького Національного медичного університету імені М. І. Пирогова Дмитро Коньков. Він  розповів про сучасні аспекти предикції та профілактики прееклампсії.

Кандидат медичних наук, гінеколог-ендокринолог Олена Яшина - розповіла про консультування та вибір КОК.

В конференції взяло участь 700 лікарів. Доповіді містили інформацію про перебіг патологічних станів у військовий час, давались поради щодо саме цих обставин.

Вишукане поєднання найбільш сучасних доказових даних із теплою та дружньою атмосферою - ось, що відмітили всі учасники конференції.